Pracownicy z Ukrainy poszukują pracy przy produkcji

Dodane przez SBS Poland, Sobota, 20 Styczeń, 2018  19:51

Opis oferty:

Dla kandydatów z Ukrainy poszukujemy pracy przy produkcji cukierniczej. Kandydaci maja wizy na 180 dni i gotowi do wyjazdu od już.
SBS Poland (KRAZ 15384) - dynamicznie rozwijająca się agencja pracy tymczasowej. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy cenią sobie wykwalifikowanych pracowników oraz szukają sposobu na obniżenie kosztów zatrudnienia. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom i oferujemy Państwu możliwość leasingu (delegowania) lub bezpośredniego zatrudnienia pracowników zza wschodniej granicy. Decydując się na pracownika z Ukrainy lub Białorusi zyskujecie Państwo nie tylko wykwalifikowane i lojalne osoby do pracy, ale również obniżacie znacząco koszty ponoszone przez firmę.

Dzięki bogatej bazie kandydatów oraz grupie doświadczonych specjalistów ds. rekrutacji, powierzone zlecenia realizujemy szybko i kompleksowo. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie zarówno pracowników produkcji, jak również wykwalifikowanych specjalistów na odpowiedzialne stanowiska.

Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie, co gwarantuje Państwu usługę na najwyższym poziomie, a nas czyni wiarygodnym i rzetelnym partnerem w biznesie.Dla zapewnienia wygody naszym klientom wszelkie formalności ograniczyliśmy do minimum.

Zapraszamy do współpracy!
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 127
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie